محل تبلیغات شما
نبه نام قدرت مطلق الله

مشارکت های  همسفران وادی محبت در ارتباط با دستور جلسه هفتگی

فرمانبرداری تا فرماندهی و سی دی وادی هفتم وتاتیر آن برروی من

لژیون همسفران وادی محبت، با موضوع وادی هفتم درروزپنج شنبه تاریخ ۹۹/۵/۹ راس ساعت ۱۶:۳۰دقیقه آغاز به کارنمود.

خانم زهرادرابتداخدمت تمام کسانی که درآزمون مجازی شرکت کردندخداقوت و تبریک عرض کردندوگفتند:خیلی خوشحال هستند که اعضای لژیون در آزمونها شرکت می کنند  وبرای شرکت در انتخابات مرزبانی پارک عاشقانه  پرچم هارابالاگرفتندواعلام آمادگی کردنداین باعث میشه که ازآموزش هادورنباشیدوجای خوشحالی داره و امیدوارم برکت این دانایی که نتیجه آزمون هااست در زندگیتان جاری باشد،واز اینکه فرمانبردارهستیدوقوانین را رعایت می کنیدازشماتشکرمی کنم،
برای من مهم نیست که حتمارای بیاورید،مهم اینکه شما عشق به خدمت دارید
گوش دادن به صحبت های روزچهارشنبه آقای مهندس و اقای امین راکه دراینستاگرام که به صورت حضوری راس ساعت ۹ صبح پخش واینستاگرام پخش میشه برای همسفرانی که میخواهندازآموزش دورنمانندوبه روزباشندولازم و ضروری هست. این هفته خبر خوش ازدواج خانم کماندار عزیز را شنیدیم این اتفاق فرخنده را  راهم خدمت اقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک گفتند  واز اعضای لژیون خواستند مشارکتهای خودشون را ارائه بدن 
  سلام دوستان فاطمه هستم همسفر 
در مورد از فرمان‌برداری تا فرماندهی

زمانی که راجع به فرماندهی صحبت می‌کنیم در ذهن مایک شخص بالباس نظامی تداعی می‌شود که به یک عده سرباز دستور می‌دهد فرماندهی یعنی اینکه انسان به یکسری از نیروهای درون و بیرون خودش احاطه داشته باشد و کسی به فرماندهی رسیده که کاری را که از دیگران می‌خواهد براش انجام بدهند و برای این کار باید توانا باشد  دانایی مؤثر رسیده باشد فرماندهی به دو صورت است، یکی در صور آشکار و در صور پنهان در صور آشکار زمانی است که من به هرکدام از اعضای بدنم که دستور دادم اطاعت کنه مثلاً از چشمم می‌خواهم که بسته بشود فرمان ببرد یا بگویم بازشو باز بشود اما اگر جسممان رو تحت‌فشار قرار داده باشیم ممکنه اعضای بدن  ما فرمان نگیرد فرماندهی در صور پنهان زمانی است که من تصویری رو که می‌خواهم تو ذهنم ایجاد کنم اما اگر یک‌زمانی من روی یک تصویر توی ذهنم تمرکز کردم که آن را به وجود بیاورم و نشد به این معناست که در فرماندهی جسم من خللی ایجادشده و یا من قدرت فرماندهی جسمم رو از دست دادم شرط لازم برای جایگاه فرماندهی این هست که من فرمان‌بردار خوبی باشم و ممکنه حتی یک‌زمانی که فرمانده شدم قدرت و دامنه فرماندهی من افزایش پیدا کنه و این در صورتی هست که قادر باشم کار جدیدی را انجام بدم وقتی توانایی من افزایش پیدا کرد دامنه فرماندهی من افزایش پیدا می‌کند زمانی که من از انجام کاری حس خوبی بهم دست بده یعنی به نیروی خودم مسلط شدم مثل کسی که می‌تواند پای خودش را تا جایی که می‌خواهد بالا ببرد درواقع به یکسری از نیروهای خودش شناخت پیداکرده و این نیروها از آن فرمان می‌گیرند علت اندوه بعضی از آدم‌ها که سنی ازشون گذشته اینه که یکسری از نیروها دیگه تحت فرمانشان نیست کسی که فرماندهی جسمش را از دست می‌دهد دچار حس ناامیدی بدبختی و ناتوانی میشه و علت اینکه بعضی از مصرف‌کننده‌ها خواسته درمان دارند ولی درمان نمی‌شوند این هست که باید فرماندهی جسمشان را که از دست دادند به دست بیاورند و بایستی بهای آن را بدهند بهترین ه دوری از ضد ارزش‌هاست و قدم گذاشتن در جهت صراط مستقیم و اجرای فرمان‌ها الهی آن موقع سطح انرژی ما بالا می‌رود و قدرت تفکر و تصمیم‌گیری ما زیاد می‌شود ما باید حواسمان باشد کجا حرف بزنیم و کجا چشممان را ببندیم باید محبت کردن و مسئولیت‌پذیری را یاد بگیریم و در مورد استادمان قضاوت نکنیم و بدون چون‌وچرا ازش اطاعت کنیم تا بتوانیم به فرمانده خوبی تبدیل بشیم یکسری از آدم‌ها هستند که سالیان سال به خودشان سختی می‌دهند وقت می‌گذارند ریاضت می‌کشند تا بتوانند به نیروهای درون خودشان شناخت پیدا کنند انشالله بتونیم فرماندهی نیروهای خودمان را دست بگیریم تو کنگره رهجوی فرمان‌برداری باشیم نه به‌ظاهر بلکه با عملمان از فرامین پیروی کنیم تا بتونیم در آینده فرمانده لایقی بشیم ممنونم از اینکه به من وقت مشارکت دادید.

سلام دوستان مریم هستم هم‌سفر:

آقای مهندس در روز۴شنبه به وضعیت بحرانی کشور که مسئله مرگ وزندگی هست اشاره کردند*باید در این شرایط قوانین کشور را در نظر بگیریم. ایشان گفتن که تمام اختیارات و تصمیم‌گیری هر شعبه بر عهده مرزبان وایجنت و دیده‌بان رابط آن‌ها است که برمبنای وضعیت سفید یا قرمز آن شهر در همان هفته برای برگزاری لژیون‌ها به‌صورت مجازی یا حضوری می‌باشد.حتماً از ماسک استفاده کنیم.در شعبه‌ها از تب‌سنج استفاده بشود.آقای مهندس فرمودن:ماهم توی کنگره مبتلایان به کرونا داشتیم ولی خداروشکر منجر به مرگ نشده و اگر این دانش و آگاهی را در مورد برخورد درست با کرونا نداشتیم شاید اصلاً نمی‌توانستیم به برنامه هامون ادامه بدیم.متأسفانه یک فرد احمق و ناآگاهی گفت که معتادها بیمار نمی‌شنود و این کاملاً غلط است. این نظریه که دود ناشی از مصرف مواد ضدعفونی می‌کند اشتباه است. باید جلسات با حداقل رفت‌وآمد باشد. آقای مهندس بر صرفه‌جویی در مصرف دیسپ تأکید کردند.باید برحسب نیاز بگیریم و لازم نیست هرروز بخور بدیم.قضیه بخور یک قضیه کاملاً علمی هست.ایشان گفتن که دیسپ رو به معتبرترین آزمایشات بردن و مواد آن را با اعداد و ارقام قابل‌توجهی تجزیه کردند. دیسپ شامل اسیدهاست که چربی‌ها را حل می‌کند و چون دورتادور کرونا چربی هست دیسپ به‌راحتی آن را از بین می‌برد.دیسپ سرشار از مواد ویتامینی است .دارای روی می‌باشد.سدیم،فسفر،آهن،گوگرد،منیزیم،پتاسیم،کلسیم همگی در دیسپ وجود دارد ویتامین‌های A.E.B.C.B1.B2.B6.B12راداراست.آقای مهندس گفتند مقاله دیسپ رو آماده کردم و به‌زودی منتشرمی شه.اسید که چربی را حل می‌کند باید بی‌خطر باشد با اسیدسولفوریک یا اسید نیتریک که نمی‌شود بخور بدیم. اما اسید لاستیک خوراکی هست و در شیر و ماست هم یافت می‌شود.آقای مهندس در ادامه به ساخت آکادمی و دانشگاه اشاره کردند که رابطه خوبی هم با اساتید دانشگاه داریم و باید با کمک همدیگر آکادمی رو تأسیس کنیم؛چراکه هم احتیاج به علم،پول و نیروی متخصص داریم.ما نمی‌توانیم در پارک‌ها یا گاراژها فعالیت کنیم و باید توی یک مکان باشیم تا به نتیجه لازم برسیم.توی همه شهرها می‌خواهند که کنگره۶۰ را دایر کنند.یک بنایی درست می‌شود برای مبارزه با مواد مخدر و درآوردن آدم‌ها از شر اعتیاد؛ ما۸۰ نفر دنور داریم که هرکدام ۵۰ میلیون کمک کردند و حدود۱۸۰۰عضو لژیون سردار داریم که خود اعضا کنگره بودند که به درمان و رهایی رسیدن و دیدند که هر مبلغی که می‌دهند حراست می‌شود و به کسانی که احتیاج دارند کمک می‌شود. در هیچ جای دنیا اعتقادی به درمان اعتیاد ندارند‌ ولی نا این کار رو با موفقیت در کنگره انجام دادیم و بچه‌ها این را فهمیدند که آمدن حتی زمین برای کنگره اهدا کردند.آقای مهندس به کار و عنوان بسیار زیبایی اشاره کردند و آن عنوان ***پهلوانی*** برای کسانی که مبلغ۵۰۰میلیون کمک می‌کنند‌ هست. پهلوانی فقط به این نیست که زورت زیاد باشد یا بازوهایت قوی باشد. پهلوان واقعی کسی هست که بتواند به دیگران کمک کند و از یک‌چیزی بگذرد آقای مهندس به کسانی که این ثروت را دارند گوشزد می‌کنند که لازم نیست همه مال و دارایی خودتان رو برای ورثه بذارین که بعد هم دعواشون میشه وفحش ولعنت رو نثار خودمون میکنن یه مقداری ازسرمایه تون رو به دیگران کمک کنین نه بگم فقط به کنگره به سراطانیها ،به بیماران کلیوی،به زندانی که به خاطر۵میلیون بدهی توی زندانه کمک کنین اقای مهندس میگه نام پهلوانی روازفرهنگ خودمون گرفتم واولین نفری هستم که این کار رو انجام میدم تا فصل گلریزان فرصت داریم ومیتونیم کم کم این پول رو پرداخت کنیم.یه ریال ازپول های شما مال من نیست وبه نام کنگره۶۰ هست.من چون خودم طراحم وکنگره۶۰ ،روش دی اس تی،دیسپ و. خودم طراحی کردم میدونم که چیکارکنم ونویسنده هم هستم وکتاب های من مرتب چاپ میشه ودرامد خوبی هم ازهمین کارهای فرهنگیم دارم .امورات مالی رو بچهها به خوبی انجام میدند وروی این سیستم همیاری خوبی روانجام میدند.به امیدپروردگاربتونیم کمک کنیم ولذتش رو احساس کنیم واین کمک مالی یه نوعی از پهلوانی هست.

سلام دوستان مرجان هستم هم‌سفر:

در دستور جلسه امروز راز زیبایی نهفته شده است، اگر من مرجان بتوانم تشخیص بدهم کجا باید فرمان‌بردار باشم و نقش فرمان‌برداری را بر عهده‌دارم و در آن زمان و مکان فرمان‌بردار خوبی باشم و به‌خوبی از دستورات فرمانده خود پیروی کنم درجایی که در نقش فرمانده هستم می‌توانم فرمانده خوبی باشم و دیگران هم از فرمان من به‌خوبی اطاعت می‌کنند و اگر من مرجان آموزش نگریم و فرمان‌برداری نکنم نمی‌توانم زمانی که فرمانده شدم دستور به‌موقع و درستی را صادر کنم و به‌طور کل پیش‌نیاز، قدم اول و یا پله اول هر فرمانده شدن، فرمان‌برداری است.

سلام دوستان زهرا هستم کمک راهنما هم‌سفر:

دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی یکی از بهترین آموزش‌ها و  فرصت‌هایی هست که میتونه دوباره منو به جایگاه واقعیم برگردونه!

سالهایی که راه را گم  کرده بودیم واز انوار الاهی دورشده بودیم اختیاراتمون  تحت فرمان شیطان ونیروهای اون قرار گرفت چون اونها برای پیشبرد کارهاشون به نیرو وانرژی نیازدارند ومتاسفانه این نیرو ها را از انسان‌هایی  که تحت فرمانشون هستند  در یافت می کنن طوری که میتونن با ابزاری مثل مواد مخدر  یک فرد را کاملا  برده خودشون کنند ، خودشون کنار بایستند وتماشا کنند تا اون  فرد را به نابودی کامل بکشونن   ولی در جای دیگه ای نیروهای الاهی همیشه  بی صبرانه منتظرند تا به ما کمک کنند کلید شهر وجودمون رابه دست بگیریم

دریافت کلید شهر وجودی یعنی رسیدن به فرماندهی!

و فرمانبرداری یعنی تابع فرمان بودن!

مادر هرسیستمی که قرار داریم

قوانین وفرانینی داره که اگر اونها را درست اجرا کنیم  قطعا درمسیر حرکتمون به تعادل وآرامش واقعی می رسم

فرمان‌هایی که باید  درسیستم هستی اجرا کنیم در کتاب‌های مقدس اومده،،، فرمان‌ غیبت نکردن،، دروغ نگفتن، قضاوت نکردن و بقیه فرمان‌هایی که و وادی نهم هم بهش اشاره شده فرمان‌هایی هستند که اجرای اونها  انسان رابه بالاترین جایگاه‌ها میرسونه

کافیه که از سخن به نقطه عمل حرکت کنیم

قطعا خواست فرمانده بودن دروجود هر آسان آگاه ودانایی هست

بچه یک ساله ای که  شروع به راه رفتن میکنه از راه رفتن خودش لذت می بره وبا تمام سختی‌ها وزمین خوردن‌هاش دوست داره به راه رفتنش ادامه بده،، خواهان فرماندهی شهر وجودی خودش هست واز اینکه میتونه به پاهاش فرمان حرکت بده  خوشحال میشه

حالا ما انسانها که قراره به جایی برسیم که از اونجا اشعاب یافته ایم قطعا مسولیت های بزرگتری داریم ودراین مسیر نیاز به آموزش‌ها وتمرینات بیشتری داریم تابتونیم این مسیر را  درست طی کنیم

خداوند همیشه درطول تاریخ  انسانهای برگزیده ای را برای هدایت بشر فرستاده  که راه حق و رستی رابه مانشون!

شرط فرماندهی کردن فرمانبرداری از این اساتید هست وشرط فرمانبرداری کردن به قول آقای امین قضاوت نکردن این اساتید هست

انسانی که درمسیر حرکتش باتمام وجودش به حرفها وراهنمایی های استادش توجه داره وبدون ون وچرا فرمانبرداری می کنه وپشت  سرش حرکت میکنه  قطعا میتونه به درستی آموزش‌ها را دریافت کنه وبه فرماندهی برسه!

فرماندهی شهروجودی ازدرون (صور پنهان) آغاز میشه ولی در بیرون ( صور آشکار) خودشا نشون میده

پس اگر تونستیم  از مسائل کوچیک مثل  به موقع بیدار شدن،، به موقع خوابیدن به موقع سی دی نوشتن،، به موقع ورزش کردن شروع کنیم

میتونیم کم کم توانایی های از دست رفته مون رابه دست بیاریم وخودمون فرمانده خودمون باشیم

وقتی بتونیم خودمان را درست اداره کنیم قطعا میتونیم در  خانواده وجامعه مون هم انسان مفیدی باشیم

سلام دوستان مهری هستم هم‌سفر:

فرماندهی و مسئولیت‌پذیری کار هرکسی نیست انسان اول باید فرمانده شهر وجودی خودش و صور آشکارش بشود و اگر می‌خواهد فرمانده خوبی باشد باید فرمان‌بردار خوبی باشد و چشم بگوید. ما الگوهایی در کنگره‌داریم و آن‌ها راهنما هستند و این راهنماها درگذشته فرمان‌برداری کردن که به این درجه رسیدن و به قول استاد امین که میگویند راهنماهای حقیقی کسانی هستند که نیاز رهجو را بدانند و مطالب حقیقی را بیان کنند و بدانند رهجو آن‌ها چی می‌خواهد و آن ر ا باید با آگاهی خودشان برطرف بکنند.

عملکرد لژیون در روز پنجشنبه

عملکرد لژیون در ارتباط با دستور جلسه سیستم ایکس

تقدیر از اسیسانت و مرزبانان

فرماندهی ,هست ,رو ,فرمانده ,خوبی ,مهندس ,آقای مهندس ,که به ,هست که ,هستند که ,یکسری از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یو پی اس ایران Derrick's style adfuilfeathhand romorini Sandra's notes نقاشی ساختمان|نقاشی خانه|رنگ|نقاشی- نقاشی ساختمان|نقاشی خانه|نقاشی ساختمان تهران|رنگ روغن ساختمان|مولتی کالر|بلکا-پتینه-رومالین - نقاشی ساخت راهنمای شهر آشخانه talscorgepo .... قیمت سهام بانك مهر اقتصاد